Stacks Image p306_n18

ZEMSKÝ ARCHIV V OPAVĚ

Omezení provozu všech badatelen ZA v Opavě!

Oznamujeme, že od pondělí 12.10. 2020 až do odvolání je provoz všech badatelen Zemského archivu v Opavě omezen jen na pondělí a středu, a to od 8.00 do 15.00 hod. Návštěvu si je však nezbytné telefonicky předem dohodnout. Badatelny v SOkA Přerov a v SOkA Jeseník jsou uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

Das Landesarchiv in Opava macht bekannt, dass vom 12. Oktober 2020 bis auf Widerruf der Betrieb in allen Lesesälen des Landesarchivs in Opava nur auf MONTAG und MITTWOCH beschränkt wird, und zwar von 8:00 bis 15:00 Uhr. Der Besuch muss im Voraus telefonisch besprochen werden. Die Lesesäle in den Kreisarchiven in Přerov und in Jeseník sind geschlossen. Danke für Verständnis.

The Regional Archives in Opava announces that from Monday 12. 10. 2020 until further notice, the operation of all study-rooms of the Regional Archives in Opava will be limited to Mondays and Wednesdays, from 8:00 to 15:00. It is also necessary to arrange a visit by phone in advance. The study-rooms in SOkA Přerov and SOkA Jeseník are closed. Thank you for your understanding.

© 2020 | Zemský archiv v Opavě | Administrátor webu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace