Stacks Image p77_n16

Zemský archiv v Opavě

Omezení provozu badatelny v Šumperku

Upozorňujeme badatele, že dne 26. 8. 2019 v 10 hod. navštíví SOkA Šumperk početná badatelská návštěva z Německa se zájmem o studium archiválií (asi 20 osob), proto bude provoz badatelny v dopoledních hodinách omezený. Děkujeme za pochopení.

Uzavření SOkA Karviná pro veřejnost

Od 19. 8. do 23. 8. 2019 bude Státní okresní archiv Karviná z provozně-technických důvodů pro veřejnost uzavřen. Tento stav může být prodloužen až do konce měsíce srpna. Veřejnost bude o případném prodloužení s předstihem informována. Děkujeme za pochopení.

Omezení badatelny v Olomouci

Sdělení návštěvníkům badatelny: Vážení návštěvníci, sdělujeme Vám, že v době od 27. června do 30. srpna letošního roku 2019 bude provoz badatelny Státního okresního archivu Olomouc a Olomoucké pobočky Zemského archivu v Opavě omezen následujícím způsobem: dne 27. 6. bude badatelna z provozních důvodů uzavřena. V dalších týdnech bude badatelna otevřena v obvyklou dobu pouze v úředních dnech (v pondělí a ve středu) a v úterý. Po všechny čtvrtky v uvedené době bude badatelna z provozních důvodů uzavřena.

Badatelna bude opět otevřena v normálním režimu od 2. září.

Zobrazit starší články

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace