Stacks Image p218_n18

ZEMSKÝ ARCHIV V OPAVĚ

Protikorupční program

Oznamování protiprávního jednání zaměstnanců Zemského archivu v Opavě

Informace o oznamování podezření ze spáchání protiprávního jednání podle NV č. 145/2015 Sb., nařízení vlády o opatřeních souvisejících s oznamováním podezření ze spáchání protiprávního jednání (dále jen "UV 145/2015").

Pro účely oznamování podezření ze spáchání protiprávního jednání představeným, státním zaměstnancem nebo jiným zaměstnancem Zemského archivu v Opavě při výkonu státní služby, práce nebo v souvislosti s nimi sděluje Zemský archiv v Opavě tyto informace podle NV č. 145/2015 Sb.

  1. Prošetřovatelem oznámení podezření ze spáchání protiprávního jednání je pro Zemský archiv v Opavě a Státní okresní archivy: Bruntál, Frýdek-Místek, Jeseník, Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Prostějov, Přerov a Šumperk určen právník Zemského archivu v Opavě.
  2. Oznámení podezření ze spáchání protiprávního jednání v listinné podobě je možné podávat do zvláštní poštovní schránky. Tato schránka se nachází v přízemí sídla Zemského archivu v Opavě, Sněmovní 1, 746 22 Opava a po vstupu zulice Sněmovní 1 a je umístěna na levé straně stěně po vstupu do budovy. Schránka je veřejně přístupná od 7:00 hod. do 15:30 hod. a je opatřena nápisem:

  3. TATO SCHRÁNKA JE URČENA I PRO OZNAMOVÁNÍ PROTIPRÁVNÍHO JEDNÁNÍ (Nařízení vlády č. 145/2015 Sb.)

  4. Oznámení podezření ze spáchání protiprávního jednání je v elektronické podobě možné podávat na adresu prosetrovatel@zao.archives.cz

TYTO POKYNY PLATÍ VÝLUČNĚ PRO OZNAMOVÁNÍ PŘÍPADŮ, KDY SE PROTIPRÁVNÍHO JEDNÁNÍ DOPOUŠTÍ ZAMĚSTNANEC ZEMSKÉHO ARCHIVU V OPAVĚ.

UVEDENÝ E-MAIL ANI POŠTOVNÍ SCHRÁNKA NESLOUŽÍ PRO PODÁVÁNÍ PODNĚTŮ A STÍŽNOSTÍ NA ZAMĚSTNAVATELE

© 2020 | Zemský archiv v Opavě | webmaster

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace